HP Ink Tank 415 Wi-Fi Color Printer, Scanner & Copier with High Capacity Tank for Home/Office
INR15,224.00 Original price was: INR15,224.00.INR8,799.00Current price is: INR8,799.00. inc. tax
Estimated delivery dates: Apr 1, 2026 - Apr 7, 2026
Description
| Connector Type | App, Wi-Fi, USB |
| Brand | HP |
| Model Name | Z4B53A |
| Colour | Black |
| Maximum Print Speed (Colour) | 5 ppm |
| Printing Technology | Ink Tank |
| Recommended Uses For Product | Office |
| Printer Output | Colour |
| Max Print speed Monochrome | 8 ppm |
| Special Feature | Wireless |
Additional information
| Weight | 4.67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 52.5 × 15.8 cm |
| Discount |
Reviews (0)
Be the first to review “HP Ink Tank 415 Wi-Fi Color Printer, Scanner & Copier with High Capacity Tank for Home/Office” Cancel reply
You may also like…
-20%
Related products
-12%
-18%
-22%
-40%
-16%
-33%
-21%
INR13,499.00 – INR14,999.00Price range: INR13,499.00 through INR14,999.00 inc. tax
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -30%













Reviews
There are no reviews yet.