-22%
AVITA Cosmos 2 in 1 Intel Celeron Dual Core – (4 GB/64 GB EMMC Storage/Windows 10 Home) NS12T5IN025P 2 in 1 Laptop (11.6 inches, Charcoal Grey, 1.327 kg)
Original price was: INR22,499.00.INR17,549.00Current price is: INR17,549.00. inc. tax
| Brand | AVITA |
| Model Name | Avita Cosmos 2 in 1 |
| Screen Size | 29.46 Centimetres |
| Colour | Charcoal Grey |
| Hard Disk Size | 64 GB |
| CPU Model | Celeron N4000 |
| RAM Memory Installed Size | 64 GB |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Special Feature | keyboard, touchscreen |
| Graphics Card Description | Integrated |
Out of stock
Openbox unused product in new condition, with GST invoice. You can check with brand for warranty based on invoice.

















Reviews
There are no reviews yet.