-22%
HP All-in-One 21.5-Inch(54.6 cm) FHD with Alexa Built-in (Celeron J4025/4GB/1TB HDD/Win 10/MS Office 2019/Jet Black), 22-df0201in
Original price was: INR31,999.00.INR24,990.00Current price is: INR24,990.00. inc. tax
| Specific Uses For Product | Personal |
| Brand | HP |
| Personal computer design type | All in One |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Memory Storage Capacity | 1000 GB |
| Screen Size | 21.5 Inches |
| RAM Memory Installed Size | 4 GB |
| Model Name | 22-df0201in |
| Included Components | AIO PC, USB black wireless keyboard and mouse combo |
| CPU Model | Celeron |
Only 1 left in stock
Openbox unused product in new condition, with GST invoice. You can check with brand for warranty based on invoice.Estimated delivery dates: Apr 3, 2026 - Apr 9, 2026


















Reviews
There are no reviews yet.